Spiro havalandırma kanalı

Değerli misafirimiz Arpar mühendislik & havalandırma sistemlerine hoş geldiniz, sizleri fazla teknik bilgiler ile yormamak adına kısaca sprio (yuvarlak) havalandırma kanalları için bir özet geçtik.

Projelendirme ve uygulamalarımızı hatta imalatımızı kendi bünyemizde yapmakta olup sizlere en ekonomik çözümü Arpar mühendislik & havalandırma sistemleri olarak sizlere sunuyoruz.

Arpar mühendislik spiro havalandırma konusunda yapmış olduğu önemli çalışmalar ile hem İstanbul’da hem de Türkiye’de adından sıkça söz ettirmektedir.

Proje ve uygulamalarını İstanbul Küçükçekmecede ki imalathanesinde sürdüren Arpar mühendislik, spiro hava kanalı, spiro havalandırma tesisatı, spiro havalandırma ekipmanları üretimi de yapmaktadır.

Spiro havalandırma kanalı kenet yapısı ile dayanıklılığı arttırılmış bağlantı yapısı sayesinde her türlü havalandırma sistemlerinde uygulanabilir.

Ortam havasının temiz tutmak için bir çok sistem kullanılabilmekte ancak bazı noktalarda gerek eski mimariden gerek ise bunun tam tersi olan özel tasarım modern mimarının işlevsel sorunları nedeni ile standart havalandırma kanalları kullanımı konusunda teknik sıkıntılar yaşanmaktadır.

Bu noktada kendine has özel yapısı nedeni ile spiro Kanal sorunun tam anlamı ile çözümü olabilmekte dir.

Spiro (yuvarlak) havalandırma kanalı tasarımsal üstünlükleri nedeni ile oldukça iyi bir mukavemet gösterir.

İnsanların çok olduğu yerlerin havası birden kirlenmekte ve aşırı ısınmaktadır.

Havalandırma sistemleri için bunlara örnek olarak oteller, imalathaneler, dügün salonları, okullar, hastahaneler, is yerleri,  alısveris merkezleri vb. gibi yerler verilebilir.

Bu gibi yerlerin gerekli konforunun sağlanması için havalandırma tesisatı döşenmektedir.

Sprio havalandırma kanallarımız paslanmaz sacdan imal edilir hava kanalı mukavemet gerektiren ölçülerde sizin ihtiyacınıza göre imal edilir ve uygulanır.

Estetik görünüme sahiptir.

Estetik tasarımları ve gizli sızdırmazlık bantları açıkta döşenmiş kanal sistemleri için uygundur.

Her parçanın estetik tasarımı, kanal sistemlerinin modern binalarda dekorun bir parçası olarak kullanılmasını sağlar.

Sizde sprio havalandırma kanalı sistemlerine ihtiyaç duyuyor ve projelendirmek istiyorsanız lütfen bizim ile iletisime gecin dilerseniz sitemizde bulunan whatsapp canlı destegimizden dilerseniz asagıdaki iletisim bilgilerimizden bize ulasabilirsiniz.

Adres : Teyfikbey Mah. İbrahim Kalfa Sk. No:29/A Sefaköy Küçükçekmece İSTANBUL

Ofis : 0212 580 4311 Gsm : 0534 068 8915