Pitre havalandırma kanalı

ÖN İZOLELİ GOFRAJLI HAVALANDIRMA KANALLARI İÇİN BİZE ULAŞIN…

Değerli misafirimiz Arpar mühendislik & havalandırma sistemlerine hoş geldiniz, sizleri fazla teknik bilgiler ile yormamak adına kısaca Pitre havalandırma kanalları için bir özet geçtik.

Projelendirme ve uygulamalarımızı hatta imalatımızı kendi bünyemizde yapmakta olup sizlere en ekonomik çözümü Arpar mühendislik & havalandırma sistemleri olarak sizlere sunuyoruz.

Arpar mühendislik Pitre havalandırma kanalı konusunda yapmış olduğu önemli çalışmalar ile hem İstanbul’da hem de Türkiye’de adından sıkça söz ettirmektedir.

Pitre havalandırma kanalı ön izoleli sistem ile benzersiz panel yapısı ve yüksek standartta ki aksesuarları ’nın da sayesinde, yüksek bir performans sağlar.


Standart Pitre Paneller; 

80mic/80mic gofrajlı Alüminyum Sac, 20,5 mm – 30,5 mm Poliüretan Kalınlığı, 50 -54 kg/m³ dansite ve “HYDROTEC-su bazlı” poliüretan teknolojisiyle üretilen dünyadaki patentli tek üründür.

Bu teknoloji sayesinde ozon tabakasını delme oranı ODP=”0″ ve küresel ısınma potansiyeli GWP=”0″ dır.


Hijyenik – Antibakteriyel Pitre Paneller;

P3ductal-care Antibakteriyel panellerin dış yüzeyi 80mic gofrajlı alüminyum, iç yüzeyi 80mic düz alüminyum üzeri + 2gr/m2 anti- oksiden polyester film kaplıdır. 20,5 – 30,5 mm poliüretan kalınlığında ve 50 -54 kg/m³ dansitededir.

Amerikan UNI-EN 13403 ve Avrupa ISO 22196 standartlarına sahiptir. “Active Principle” -etken maddesi “bakterisidal”-bakteri öldürücü etki yapar.


Dış Ortam Ön Yalıtımlı Alüminyum Havalandırma Kanalı Paneller;

iki tarafı kabartmalı alüminyum folyo ile kaplanmış rijit poliizosiyanürat malzemesinden üretilmiştir. Karakteristik özellikleri değişmeden fonksiyonel bir şekilde hava iletimini sağlar. Yüksek ısı yalıtım gücü ölçüde enerji tasarrufu yapılmasını sağlar.

Yalıtım malzemeli alüminyum kaplı dıs yüzey, sert ve mukavemetli bir yapı meydana getirir. Özel uygulamalarda bile deformasyon, asınma ve bozulmaya karsı etkin bir dayanım gösterir.


Sizde Pitre havalandırma kanallarına ihtiyaç duyuyor ve projelendirmek istiyorsanız lütfen bizim ile iletisime gecin dilerseniz sitemizde bulunan whatsapp canlı destegimizden dilerseniz asagıdaki iletisim bilgilerimizden bize ulasabilirsiniz.

Adres : Teyfikbey Mah. İbrahim Kalfa Sk. No:29/A Sefaköy Küçükçekmece İSTANBUL

Ofis : 0212 580 4311 Gsm : 0534 068 8915