Ön izoleli hava kanalı ve ekipmanları

Her iki tarafta alüminyum folyo ile önceden izole edilmiş havalandırma kanalı

Havalandırma kanalı havalandırma sistemi ve endüstriyel ve sivil bina klima sistemi için kullanılır. Fonksiyon, hava dolaşımını sağlar ve zararlı gazların konsantrasyonunu azaltır. Farklı malzemeye göre, havalandırma kanalları çelik levha kanal (ortak çelik), galvanizli çelik (Galvanizli demir), paslanmaz çelik kanal, cam çelik kanal, plastik kanal, kompozit malzeme kanalı, renkli çelik Yalıtım levhası kanalı, çift taraflı alüminyum yalıtım kanalı, yapışkan kaplama.

Ön izoleli (Gofrajlı) havalandırma kanalı

Ön izolasyonlu havalandırma kanalı; sistemi diğer hiçbir yalıtılmış hava kanalı sistemine benzemez. Bunlar dünya çapında mevcut olan en gelişmiş ve yenilikçi enerji tasarruflu kanal sistemi hava dağıtım sistemleridir. Bacalar, 4 m’ye kadar olan bölümlerde rijit yalıtım panelleri kullanılarak yapılır ve diğer kanal tiplerine kıyasla optimum enerji tasarrufu ve çevresel çözümler sağlayabilir. Sistem, hava kaçağının sac levha kanallarına özgü bir kısma indirgenebileceği bir sistem oluşturmak için fenolik ön yalıtımlı havalandırma kanalları, üretim yöntemleri, birleştirme sistemleri ve eksiksiz bir aksesuar yelpazesinden oluşur.

HVAC inşaat hizmetlerinde ve uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Konut, ticari, kurumsal, hafif sanayi ve eğlence sektörlerindeki projelerin yeni inşası ve modernizasyonu için uygundur. Hava kanalları çok yönlüdür ve dahili veya harici olarak monte edilebilir ve asma tavanın üzerine gizlenir veya fark edilir şekilde monte edilir. 

İzoleli Kanalların Montajı Için PVC Profil / Bağlantı Parçaları / Ekstrüzyon / Flanş

Her bileşen, en yüksek performans standartlarına göre çeşitli kanal uygulamalarında, titizlikle test edilir. 

Hijyenik – Antibakteriyel Pitre Paneller;

P3ductal-care Antibakteriyel panellerin dış yüzeyi 80mic gofrajlı alüminyum, iç yüzeyi 80mic düz alüminyum üzeri + 2gr/m2 anti- oksiden polyester film kaplıdır. 20,5 – 30,5 mm poliüretan kalınlığında ve 50 -54 kg/m³ dansitededir.

Amerikan UNI-EN 13403 ve Avrupa ISO 22196 standartlarına sahiptir. “Active Principle” -etken maddesi “bakterisidal”-bakteri öldürücü etki yapar.

Dış Ortam Ön Yalıtımlı Alüminyum Havalandırma Kanalı Paneller;

İki tarafı kabartmalı alüminyum folyo ile kaplanmış rijit poliizosiyanürat malzemesinden üretilmiştir. Karakteristik özellikleri değişmeden fonksiyonel bir şekilde hava iletimini sağlar. Yüksek ısı yalıtım gücü ölçüde enerji tasarrufu yapılmasını sağlar.

Yalıtım malzemeli alüminyum kaplı dış yüzey, sert ve mukavemetli bir yapı meydana getirir. Özel uygulamalarda bile deformasyon, aşınma ve bozulmaya karsı etkin bir dayanım gösterir.

Ön izolasyonlu havalandırma kanalı imalatı

Referanslarımız dan bazıları...