Havalandırma servisi

Havalandırma servisi için doğru adrestesiniz!

Dinamik havalandırma sisteminiz sağlıklı bir iç mekan iklimi için maksimum performans sağlar. Daha iyi hava kalitesi için periyodik olarak kontrol ettirin ve temizleyin. Dinamik havalandırma günde 24 saat, yılda 365 gün düzgün çalışmalıdır. Periyodik havalandırma bakımı, sistemin kesintilerini ve erken aşınmasını önlemeye yardımcı olur.

Temiz hava solumak için iyi hava kalitesi, iyi iç mekan iklimi.

Dinamik havalandırma sistemleri günümüzde konutlarda ve kamu binalarında standarttır. Havayı filtreler, sürekli değişimini sağlar, kokuları ve nemi giderir. Ek olarak, iyi bir enerji dengesi sağlamak için bayat havada bulunan ısının yaklaşık yüzde 90’ını geri kazanırlar. Periyodik temizlik ve bakım, güvenilir havalandırma ve maksimum performans sağlar. Temiz bir sistem ayrıca patojenlerle kontaminasyonu önler ve böylece hijyenik ve hoş bir iç mekan ikliminin yaratılmasına kesin olarak katkıda bulunur.

Dinamik havalandırma, dış havayı ince toz ve polenden yoksun bırakarak sağlıklı bir iç mekan ikliminden büyük fayda sağlar. Ancak bu, kullanılan filtrelerin periyodik olarak değiştirilmesini gerektiriyordu. Ve hava kanalları, emme ve egzoz ızgaraları düzenli aralıklarla temizlenmelidir

Dinamik havalandırma, eski havadaki ısıyı geri kazanır ve evinizi enerji verimli hale getirir. Bununla birlikte, kirlenme hava direncini ve dolayısıyla fan hızını arttırır. Bu, daha yüksek gürültü ve daha yüksek elektrik tüketimine dönüşür.

Dinamik havalandırma günde 24 saat, yılda 365 gün düzgün çalışmalıdır. Periyodik bakım, sistemin kesintilerini ve erken aşınmasını önlemeye yardımcı olur.

Hizmetler ve malzemeler:  Arpar’da havalandırma sisteminizin bakımı için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız. Bakım servisimize danışın veya uzmanlarımızdan tavsiye alın. 0212 5804311 | 0534 068 8915 

Dinamik havalandırma sisteminiz dış mekan havasını filtreleyerek toz, polen ve mikroorganizmalardan yoksun bırakır.
Güvenilir çalışmayı sağlamak için periyodik olarak kontrol ettirin.

Havalandırma sistemlerinin görsel kontrolü

Bir havalandırma sisteminde, aşırı durumlarda bir yanma reaksiyonunu tetikleyebilen zamanla tortular oluşur. Nemle birleştiğinde, bu birikintiler mantar ve bakterilerin çoğalması için bir üreme alanıdır. Bu şekilde küf oluşabilir. Bütün bunlar sağlığa ve yapı maddesine zarar verme riskini artırır. Havalandırma sisteminin her 5-8 yılda bir iyice kontrol edilmesi tavsiye edilir.

Temel havalandırma kontrolü

ARPAR MÜHENDİSLİK HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ