Havalandırma kanalları

Havalandırma kanalları genel olarak istenilen havlandırma sistemleri ihtiyacına göre belirlenir projeye göre en uygun kanal tipi seçilir ve işletmeye proje dahilinde kurulumu sağlanır.

Ücretsiz danışmanlık

Havalandırma sistemlerinin olmazsa olmazlarından hava kanallarını kısaca özetlemek gerekirse;

  • Ön izoleli (gofrajlı) alüminyum hava kanalı
  • Galvaniz sacdan kare ve dikdörtgen hava kanalı
  • Paslanmaz yuvarlak (spiro) hava kanalı
  • Flexible, plastik ve esnek hava kanalı
  • Pvc ve branda hava kanalları
  • Elips hava kanaı
  • Baca havalandırma (çelik veya galvaniz sacdan) kanalları vb…

İşletmenizin iklimlendirme ihtiyacına ve istediğiniz tasarıma göre çeşitlilik gösteren havalandırma kanalları için 0212 580 4311 den bizleri arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetimiz sayesinde aklınıza takılan ve merak ettiğiniz bütün soruların cevabına ulaşabilirsiniz.

Havalandırma kanallarının imalatını kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimizden dolayı müşterilerimize en ekonomik havalandırma sistemlerini sunar, müşteri mutluluğunu yaşatırız ayrıca uzman montaj ekibimiz ile havalandırma sistemlerinizi en kısa sürede sizlere teslim ederiz, bizlere aşağıdaki iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz!

İletişim

İklimlendirme sistemlerinin işletmelere sunduğu avantajları kısaca özetlemek gerekirse

iklimlendirme çözümleri

Ayrıca, endüstriyel mutfaklarda elektrostatik filtreli baca sistemleri ve filtreleme çözümlerimiz için sayfamızı ziyaret edebilir dumansız ve sulu baca sistemleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arpar mühendislik olarak Türkiye genelinde bir çok işe imzamızı attık ve portföyümüzü siz değerli müşterilerimiz sayesinde genişlettik.

Konusunda uzman personelimiz ile müşteri memnuniyetini sadece üst seviyelere çıkarmakla kalmayıp bizleri diğer işletmelere de önermesine vesile kıldık.

Mutlu çalışan, mutlu müşteriler yaratır…