Flexible havalandırma kanalı

Değerli misafirimiz Arpar mühendislik & havalandırma sistemlerine hoş geldiniz, sizleri fazla teknik bilgiler ile yormamak adına kısaca Flexible (esnek) havalandırma kanalları için bir özet geçtik.

Projelendirme ve uygulamalarımızı hatta imalatımızı kendi bünyemizde yapmakta olup sizlere en ekonomik çözümü Arpar mühendislik & havalandırma sistemleri olarak sizlere sunuyoruz.

Flexible (esnek) havalandırma kanalı orta ve düşük basınçlı ortamlarda kullanılmak üzere dizayn edilmiştir, kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterirler.

Düşük ve orta basınçta çalışan havalandırma ve iklimlendirme sistemleri için geliştirilmiş, yalıtımsız (izolesiz) alüminyum (esnek) flexible hava kanalıdır.

Çok katlı laminasyonlu alüminyum ve polyester malzemenin yüksek gerilimli helezon çelik tel takviyesiyle üretilmiştir.

Boyutları, toleransları ve mekanik dayanım özellikleri EN 13180 standardına göre test edilmekte, sınıflandırılmakta ve sertifikalandırılmaktadır.

Flexible (esnek) hava kanalları sızdırmazdır.

Son derece yüksek esneme, bükülme ve sıkıştırılabilme özelliğine sahiptir. Oval, yuvarlak ve köşe birleştirme yerlerinde montajı kolaydır.

Düşük ve orta basınçta çalışan havalandırma ve iklimlendirme sistemlerine uygun
Isı yalıtımlı (izoleli), Hijyen kaplamalı alüminyum iç yüzeye sahip, Antibakteriyel ve antifungal performansı sertifikalı, Formaldehit içermeyen cam yünü ile izoleli flexible hava kanalı.

Hava kanallarının izolasyonunda kullanılmak için özel üretilmiştir.

Bariyer üzerine cam yünü geçirilmiş ve alüminyum ceket yani nem bariyeri giydirilmiştir.

Sizde Flexible (esnek) havalandırma kanalına ihtiyaç duyuyor ve projelendirmek istiyorsanız lütfen bizim ile iletisime gecin dilerseniz sitemizde bulunan whatsapp canlı destegimizden dilerseniz iletisim bilgilerimizden bize ulasabilirsiniz.

Adres : Teyfikbey Mah. İbrahim Kalfa Sk. No:29/A Sefaköy Küçükçekmece İSTANBUL

Ofis : 0 212 580 43 11 Gsm : 0534 068 89 15