Endüstriyel hizmetler

Arpar endustriyel teknik servisi olarak bünyemizde degisimi gerçeklestirilen tüm yedek parçalar, servisimiz tarafından bir yıl boyunca garantilidir. Teknik servisimizin kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdigi degerle paralel olarak, yapılan endustriyel teknik servis hizmetinde kullanılan parcaların garantili olması, endustriyel teknik servisimizi diger servislerden ayıran en önemli özellik olarak ön plana çıkmaktadır

Sizde Endüstriyel  sistemlere ihtiyaç duyuyor ve projelendirmek istiyorsanız lütfen bizim ile iletisime gecin dilerseniz sitemizde bulunan whatsapp canlı destegimizden dilerseniz asagıdaki iletisim bilgilerimizden bize ulasabilirsiniz.

Adres : Teyfikbey Mah. İbrahim Kalfa Sk. No:29/A Sefaköy Küçükçekmece İSTANBUL

Ofis : 0 212 580 43 11 Gsm : 0534 068 89 15

Projelendirme ve uygulamalarımızı hatta imalatımızı kendi bünyemizde yapmakta olup sizlere en ekonomik çözümü Arpar mühendislik & havalandırma sistemleri olarak sizlere sunuyoruz. 

 

Endüstriyel arıtma sistemleri

Su yumuşatma cihazları ham suda bulunan kalsiyum ve magnezyumu sudan uzaklaştırır. sonuçta bu işlemi yapan mineral tankında bulunan katyonik reçinedir. Basit iyon değişim prensibi ile çalışan bu reçineler, sularda bulunan Ca ve Mg iyonlarını yakalar ve bunların yerine reçine yapısındaki Na iyonlarını bırakır.

Endüstriyel sogutma tesisatları

Zorlu iklim şartlarında ve en sıcak havalarda dahi sorunsuz soğutma-dondurma randımanına sahiptir – Lokanta, restaurant, otel, pizzacı, askeriye, yemekhaneler ve diğer donmuş gıda-dondurulmuş ürün saklama ihtiyaçları için derin dondurucu soğuk oda satış montaj kurulum için lütfen iletişime geçin.

Endüstriyel ısıtma tesisatları

Endüstriyel ısıtma sistemleri soğuk havalarda işletme sahipleri tarafından fabrika gibi sanayi çalışma alanlarında kullanılmak için tercih edilir. Depo, hangar, servis istasyonları, ulaşım istasyonlarında, çiftliklerde endüstriyel ısıtma sistemi kullanılır. Hava koşullarında etkilenmeyen ve her duruma karşı tedbirli olan bir sistemdir.

Endüstriyel sıhhi tesisatları

Sıhhi tesisat, yapıda insanların en çok kullandığı, en çok sorunların yaşandığı, ciddi mimari plan ve detay çözümleri gerektiren, mekanik tesisatın en geniş ve kapsamlı koludur. Kullanma suyu, atık su ( pis su , yağmur suyu, drenaj ), endüstriyel mutfak, endüstriyel çamaşırhaneler, temiz su arıtma, atık su arıtma tesisatları, sıhhi tesisat ana başlığı altında konumlandırılır ve ihtiyacınıza uygun olarak Arpar mühendislik tarafından projelendirilir.

Endüstriyel dogalgaz ve baca tesisatları

İlk kural olarak yetki belgesine sahip firmalar tarafından yapılmalıdır. Diğer husus ise; alanında tecrübeli, yıllara dayanan bilgi ve birikim sahibi firmalar seçilmelidir. Arpar mühendislik bu konuda bir çok tesislerde iş yaparak sektöründe kendi kanıtlamış bir firmadır.

Endüstriyel basınçlı hava tesisatları

Tüm sanayi kuruluşlarında ve birçok genel hizmet yapılarında su, elektrik gibi altyapı tesisleri yanında, basınçlı hava da önemli bir akışkan güç kaynağı ve iletim veya kullanım ana maddesi olarak bir tesisat içinde üretilmekte, depolanmakta, hazırlanmakta, iletilmek de, dağıtılmakta (gerekiyorsa şartlandırılmakta) ve kullanılmaktadır.

Endüstriyel çamaşırhane ve mutfak tesisatları

Mutfak ve çamaşırhanelerde kullanılan davlumbaz, egzoz sistemleri, makine montaj ve de montajlarının yapılması, kullanım suyu ve pis su hatlarını çekilmesi ve hijyen kurallarının belirlenmesi işlemidir.

Endüstriyel buhar, kondens tesisatları

Buhar geçmişte olduğu gibi günümüzde de endüstride ve güç üretiminde yaygın olarak kullanılan ve çok iyi özellikleri olan bir ısı transfer akışkanı dır. Buhar tesisatı sıcak su, kaynar su veya termik yağlara göre çok karmaşıktır. Yapımda ve işletmede bilgi ve özen ister Arpar mühendislik bu konuda sizlere proje ve örnek uygulamaları sunmaya hazır.

Adres : Teyfikbey Mah. İbrahim Kalfa Sk. No:29/A Sefaköy Küçükçekmece İSTANBUL

Ofis : 0 212 580 43 11 Gsm : 0534 068 89 15