Boyahane havalandırma sistemleri

Boyahane havalandırma sistemleri

Boyahane ve imalathanelerde kullanılan havalandırma sistemlerine örnek olarak imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz kısa bir video derledik, emiş ve egzoz tahliye sistemi uygulanmıştır, ekstra taze hava giriş kanallarıyla takviye yapılmıştır.

 Arpar mühendislik olarak ücretsiz keşif hizmetlerimiz için lütfen bize ulaşın!

Sistemlerimizin faydaları tasarladığımız, ürettiğimiz ve kurduğumuz endüstriyel havalandırma sistemleri, ısı geri kazanımı ve hava filtresi sistemleri, yalnızca havalandırma veya ısıtma çalışma alanlarını veya toz ve atıkları çıkarmadan çok daha fazlasını yapmaktadır.

İşletmelerin sağlık ve güvenlik yükümlülüklerini yerine getirmelerini sağlamak ve çalışanlarını zararlardan korumak için daha güvenli çalışma alanları yaratıyorlar .

Toz emme; Daha temiz, daha güvenli bir çalışma alanı yaratan hava filtreleme sistemleri ile güvenli bir şekilde temizlenen üretimin zararlı toz parçacıkları

Duman tahliyesi; Zararlı havadaki dumanları uzaklaştırın, tuzağa düşürün ve temiz havayı çalışma alanına geri koyun.

HVAC; İşletmeniz için ısıtma, soğutma, iklimlendirme ve fabrika havalandırma sistemleri

Yağ sisi çıkarma; Çevreden tehlikeli yağ sisi alan, insanları, bitkileri ve ürünleri koruyan hava tahliye sistemleri

Havalandırılmamış bir fabrika atmosferinde çalışan işçiler, solunum sorunlarından ve artan yorgunluk seviyelerinden muzdarip olma riskine sahiptir; bu da verimin düşmesi, düşük konsantrasyon ve düşük iş tatmini sağlar.

Zararlı ve eski havayı taze hava ile değiştirmek için kapalı alanların havalandırılması şiddetle önerilir.